Ogłoszenie

Witamy na Forum Prywatnego serwera Metin2 ToMyPolacy

#1 2011-06-25 19:10:58

ELITA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na GM.

Witam.
Nazywam się Krzysztof.
Mam 18 lat.
Skończyłem 2 klasę LO.(na kierunkach Mat-Inf).
W tą grę zacząłem grać przypadkowo:
Wchodzę pewnego razu na stronę internetową. Patrzę, a tu reklama.  Wszystkie gry już sprawdziłem( internetowe), ale tej jeszcze nie...
Myślę sobie, a co mi szkodzi. Zagram w nią. Tak się stało. Do teraz gram w Metina2 i bardzo mnie to cieszy .
Szczerzę powiem, że Metin PL znudził mi się. Zacząłem  wchodzić na różne privy. Grałem w te privy i grałem....
W pewnym momencie znudziło mi się. Jak się stało, że dowiedziałem się o randze Game Master [GM].
Pewnego razu zarejestrowałem się na oficjalnym forum Metina2. Zobaczyłem nick podświetlany na czerwono. Zdziwiłem się co to jest?
Dowiedziałem się że to [GM]...
Teraz oczywiście po 3 latach gry w Metina2 dowiedziałem się niemal wszystko o nim. O GM wiem dużo.
Dlaczego chciałbym zostać [GM]?
Chciałbym zostać GM, aby sobie poszaleć. Mam dużo pomysłów na różne eventy. Nie będę nadużywał tej funkcji, ale znowu takim tragicznym GM jak na Metin2 PL nie będę . Chcę poznać także cały team.
Na informatyce znam się całkiem sporo. Jakby coś się zepsuło, mogę pomóc w naprawię.
Przyznam się szczerze, że kiedyś tworzyłem priva. Stworzyłem, go ale komp był zaszłaby na te obciążenia. Nastąpiły takie lagi, że szkoda gadać.
Znam się jak pracować w teamie.
Mogę również, oprócz bycia Game Master, moderować forum.
Moderowałem wiele for.
Będę kończył z tym podaniem
Proszę o rozpatrzenie mojego podania pozytywnie.
Pozdrawiam Serdecznie Krzysztof

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl