Ogłoszenie

Witamy na Forum Prywatnego serwera Metin2 ToMyPolacy

#1 2010-11-02 13:38:46

luki14511

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 36
Punktów :   

regulamin

REGULAMIN OGÓLNY
Nie używaj wulgarnego słownictwa
-Zabrania się obrażania innych forumowiczów "Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe"
-Zabrania się dodawania postów pod swoimi postami (tzn. Jesli dodasz post to nie możesz pisać nowego jesli nikt nie odpowie)
w takim wypadku używaj opcji "EDYTUJ"
-Każdy użytkownik powinien posiadać tylko jedno konto (w razie gdy zapomnisz loginu lub hasła skorzystaj z opcji "ZAPOMNIAŁEM HASŁA"
-Staraj pisać się dokładnie ortograficznie i interpunkcyjnie.(jeśli coś będzie nie tak, słowo powinno zostać podkreślone czerwoną kreską).
-Pamiętaj, że metin2 to gra dla każdego, niezależnie od wieku. Za treści erotyczne będziesz surowo karany! To samo tyczy się forum!
-Pisz posty w odpowiednich działach.

MARKET

Spoiler:

Kupię:
Jeśli masz zamiar coś kupić, napisz co to ma być, plus ile ma być ten przedmiot, z jakiego królestwa jesteś, ile oferujesz oraz jak można się z tobą skontaktować.
Przykład:
Kod:
Kupię miecz +9 [1 lvl]
Jestem z Jinno
Daje 1 yang.
Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą pisz pod spodem, na skype: kupie.miecz, gadu-gadu: 1234567 lub w grze na nick: mieczyk.

Sprzedam:
Jeśli masz zamiar coś sprzedać, napisz co chcesz nam zaoferować, plus ile jest dany przedmiot, z jakiego królestwa jesteś, ile żądasz oraz jak można się z tobą skontaktować. Jeśli ma być to licytacja musi zawierać informacje: Cena wywoławcza, czyli cena która będzie obowiązywać na początku, kup teraz, czyli jak sama nazwa wskazuje, cena za którą można kupić przedmiot i wygrać licytację od razu, minimalne przebicie, czyli minimalna cena którą można przebić obecną ofertę.
Przykład:

Spoiler:

Kod:
Sprzedam miecz +9[1 lvl]
Jestem z Jinno
CW: 1 yang
MP: 1 yang
KT: 2 yang
Oferty proszę pisać pod spodem.

Wymienię:
To jest tylko jedna prośba... Każdą wymianę oraz transakcję sprzedam / kupie kameruj. Polecam fraps.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl