Ogłoszenie

Witamy na Forum Prywatnego serwera Metin2 ToMyPolacy

#1 2010-11-11 15:23:46

Syko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 2
Punktów :   

Podanie na GM'a na prywatnym serwerze ToMyPolacy^^

1.Czym zajmuje się na codzień:
Na codzień uczę się w szkole podstawowej  6 klasy,mam na imię Arek i mam 12 lat.Siedzę trochę na kompie.
2.Jakie mam zainteresowania:
Hmm...Chcę być informatykiem bo dużo rzeczy umiem przy komputerze zrobić i chodzę na kółka informatyczne.
3.Co bym spróbował  zrobić jak bym był GM'em i co mnie do tego skłoniło:
Kiedy gram na prywatnych serwerach to zawsze widzę graczy ze kick hacku,dmg,skil hacku i innych różnych hacków,lubiłem organizować eventy na moim własnym prywatnym serwerze  (ale został on usunięty przez antywirusa dlatego,że miałem 1 linikę źle przepisaniego  kodu),chciał bym na serwerze ToMyPolacy pilnować porządku i karać hakerów (oczywiście z  odpowiednimi dowodami).
4.Ile czasu na dobę mogę poświęcić czas na wypełnianie obowiązków GM'a:
Co dziennie na komputerze siedzę około 2-6 h czasem dłużej ale wtedy kiedy jestem chory.
5.Dlaczego to właśnie mnie przyjąć,jakie mam cechy charakteru i jakie mam doświadczenie w Metin2.
Jestem wyrozumiały bardzo trudno mnie zdenerwować jestem również kulturalny,zabawny i mądry. rzadko robię błędy ortograficzne,doświadczenie w Metin2 mam średnie gram prawie 3 lata byłem GM'em na 1 serwerze moim  znam do tego kilka komend
Moje doświadczenie Metin2PL:
Serwer Onyks NinjaArcher nick:Archers lvl 85 (konto zostało okradzione i zostało usunięte).
Grałem również na Yitian2.

Prywatny Serwer ToMyPolacy WojBody nick LimeSS lvl 72(narazie).
Jeżeli będziecie jeszcze się o mnie coś dowiedzieć to pisać na GG:18658125


                                                                                                POZDRAWIAM CAŁE FORUM,TEAMU I WSZYSTKICH GRACZY
                                                                                                          PROSZĘ O WYROZUMIENIE I O SZCZEROŚĆ
                                                                                                            JAK BĘDZIECIE CZYTAĆ MOJE PODANIE.
                                                                                                                                   ^^

Offline

 

#2 2010-11-11 19:50:04

CrosXXX

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na GM'a na prywatnym serwerze ToMyPolacy^^

Kopiuj,wklej pozmieniać niektóre słowa i gotowe

Offline

 

#3 2010-11-11 20:20:38

Syko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie na GM'a na prywatnym serwerze ToMyPolacy^^

ta tylko ze to podanie 5 dni temu napisałem ale dziś wysłałem:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl